Pozbierané ruže

Autor: Milena Kapsová | 21.2.2011 o 22:03 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  135x

Pozbieral si na svete všetky ruže, otočil si zem kvôli jednej túžbe, Zapichol si ma do nej skrze, nepýtala som sa na príčiny, dôvody. Ponoril si ma bozkom do slastnej vody.

Pozbieral si všetky svoje sily, robil ma šťastnou kvôli každej chvíli. Prečítal schované moje listy ako z kradnutej Biblie, prešiel až na hranicu, kde sa len z dotykov prežije. Pomaly si odhaľoval, čo malo navždy ostať skryté, stehmi lásky trpezlivo pracoval, tvoril mi rúcho na mieru šité. Preto som sa prestala báť, nechcela už mimo sveta stáť, prestala na pekné zabúdať, začala od učených zásad upúšťať. Priniesla som všetko, čo som mala, veď milovať v malom sa nedá, keď už milému v májovej vôni čerešní, celé srdce ženy sa zapredá. A tak máj s májom si predával žezlo, rozkvitali orgovány s našou vášňou, Zakaždým ma robili šťastnou, otvárala som s nimi svoje lupene, dúfajúc, že navždy to tak ostane. Ostali však iba posledné usušené kytice, Darované v mene veľkej lásky, čo prežili posledných zím silné mrazy, no pochovali sme ich v sebe sami v mene skazy, v jednom rozhodnutí chladnej noci, kde už odmietol si dotyky pomoci.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Dnes je symbolom strednej Európy plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí na počítanie, už im nestačili čiarky na stenách.

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia až o 330 percent viac.


Už ste čítali?